Aegviidu
Elva
Haapsalu
Jõgeva
Jõhvi
Kadrina
Karksi-Nuia
Keila
Kihnu
Kohila
Kunda
Kuressaare
Kärdla
Mustvee
Narva
Orissaare
Otepää
Paldiski
Põltsamaa
Pärnu
Rakvere
Rapla
Ruhnu
Räpina
Saku
Tallinn
Tartu
Türi
Valga
Vastseliina
Veriora
Viljandi
Vilsandi
Võru
Vändra

4 ööpäeva prognoos Eesti kohta

PÜHAPÄEV 22.10
ÖÖSEL:
Vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab veidi ja on udu. Puhub muutliku suunaga tuul 1-7 m/s, öö hakul saartel ida- ja kagutuul kuni 11 m/s. Õhutemperatuur on 0..-5, rannikul +1..+5°C.

PÄEVAL:
Hommikupoolikul on vähese ja vahelduva pilvisusega olulise sajuta ilm. Kohati on udu. Õhtupoolikul on pilves selgimistega ilm. Kohati sajab vihma ja lörtsi. Puhub muutliku suunaga tuul 1-7 m/s, õhtul rannikualadel ida- ja kirdetuul kuni 11 m/s. Õhutemperatuur on 2..7°C.

ESMASPÄEV 23.10
ÖÖSEL:
Vahelduva pilvisusega ilm. Kohati võib sadada veidi. Puhub ida- ja kirdetuul 2-7, saartel kuni 11 m/s. Õhutemperatuur on -4..+1, rannikul kuni +5°C.

PÄEVAL:
Vahelduv pilvisus. Kohati võib sadada vähest vihma või lörtsi. Puhub ida- ja kirdetuul 4-10 m/s, saartel ja rannikul puhanguti 13 m/s. Õhutemperatuur on 2..6°C.

TEISIPÄEV 24.10
ÖÖSEL:
Vähese ja vahelduva pilvisusega olulise sajuta ilm. Puhub idatuul 2-7, saartel kuni 11 m/s. Õhutemperatuur on -1..-5, saartel kuni +3°C.

PÄEVAL:
Vahelduva pilvisusega olulise sajuta ilm. Puhub idatuul 2-7 m/s. Õhutemperatuur on 1..5°C.

KOLMAPÄEV 25.10
ÖÖSEL:
Vähese ja vahelduva pilvisusega olulise sajuta ilm. Puhub ida- ja kagutuul 2-8 m/s. Õhutemperatuur on -2..-7, saartel kuni +3°C.

PÄEVAL:
Vahelduva pilvisusega olulise sajuta ilm. Puhub ida- ja kagutuul 2-8 m/s. Õhutemperatuur on 1..5°C.